Laser Fotona XP-2 - najwszechstronniejszy laser na świecie

 Wszechstronność systemu Fotona XP-2 - zastosowania:
Laser Fotona-XP 2
Laserowa lipoliza:
Najlepsza alternatywa dla klasycznej liposukcji, dzięki wysokiej mocy i zaawansowanym systemom bezpieczeństwa laser Fotona XP-2 pozwala rozpuścić nawet sześć litrów tłuszczu podczas zabiegu.
Zabiegi endożylne:
Najtrwalsze i najskuteczniejsze wewnątrzżylne usuwanie żylaków bez konieczności późniejszej hospitalizacji pacjenta.
Leczenie nadpotliwości:
Trwałe efekty bez konieczności powtarzania zabiegów.
Pełen zakres zabiegów medycyny estetycznej:
Usuwanie owłosienia, zewnętrzne zamykanie naczynek, fotoodmładzanie, leczenie grzybicy paznokci, redukowanie trądziku. Fotona XP-2: dzięki najwyższej mocy i zaawansowanym systemom bezpieczeństwa jest to najszybszy i najbezpieczniejszy laser na rynku.
 Bezpieczeństwo systemu Fotona XP-2 to:
Kontrola zwrotna impulsu (EFC)
Dzięki temu systemowi unikamy spadku mocy lasera podczas zabiegu, co mogłoby prowadzić do osiągnięcia słabszych, bądź niepełnych efektów. Nie musimy się również obawiać skoków energii, które mogą powodować uszkodzenia tkanek.
Zmienny kwadratowy impuls (VSP)
W odróżnieniu od innych systemów, gdzie następuje nagły skok energii, a później powolny spadek, w systemie Fotona XP-2 rozkład energii impulsu jest równy. Zabezpiecza to nas przed przegrzaniem i poparzeniem tkanek. Przy tym radykalnie poprawia się efektywność i bezpieczeństwo zabiegów.
 Skuteczność systemu Fotona XP-2 to:
Laser neodymowo-jagowy o długości fali 1064nm: jest to najgłębiej penetrujący promień lasera dostępny na rynku, dzięki temu może niszczyć naczynia o dużej średnicy głęboko schowane pod skórą. Jednocześnie, dzięki homogenicznej penetracji, ma on bardzo szerokie spektrum zastosowania oraz minimalizuje ryzyko uszkodzenia tkanek.
 Wysoka moc:
Średnia moc w trybie quasi ciągłego impulsu wynosi 30 Wat. Konkurencja nawet nie zbliża się do tego wyniku. Dzięki temu zabiegi wykonywane systemem Fotona XP-2 są o wiele szybsze i skuteczniejsze. W rękach lekarza ten laser jest narzędziem niemal doskonałym. Fotona XP-2 to: wszechstronność, szybkość, bezpieczeństwo, skuteczność.


Awarded by
WhatClinic.com